Відгуки

Відгук від компанії ОсвітаПОЛЬ Відгук від мережі дитячих мрій АНТОШКА Відгук від компанії АЭРОФЛОТ
Відгуки отзывы акцент


Звіт-відгук

Учні початкової школи приймали активну участь у конкурсі «Родина – зірка єдина», який проходив у листопаді місяці 2014 року.

Переможцями у номінації «Творчий колектив» стали учні 4-А класу під керівництвом Перепелиці Людмили Іванівни. Усі учні були нагороджені продукцією ТМ Гамма, яка принесла дітям радість.

Адже саме такі конкурси потрібні нашим дітям. Вони розвивають в них такі потрібні в житті здібності, як винахідливість, креативність, уяву, творчість, збереження цінностей і традицій українського народу.
Учні, батьки та вчителі початкової школи №207 щиро вдячні організаторам конкурсу та з нетерпінням чекають на участь у нових цікавих конкурсах.

З повагою, Перепелиця Л.І.


Я, мати вихованки БДТ (Будинку дитячої творчості) Шевченківського р-ну м.Києва, Дейнеки Тетяни, хотіла б поділитися враженнями від конкурсу «Родина – зірка єдина», який організувала фірма «Акцент».
Перш за все, вважаю варто відзначити атмосферу заходу, адже всі учасники з відповідальністю підійшли до створення своїх робіт, з нетерпінням і трепетом очікували результатів.

Вразив високий рівень організації конкурсу, одразу був помітний професіоналізм відповідальних за проведення осіб. Підхід і критерії до оцінювання, що не мало важливо був прозорий та справедливий.
Найприємніший моментом, напевне, був блиск в дитячих очах, коли для Тані вручали приз від ТМ «Гамма», адже саме це заохочення підтверджує і укріплює  дитяче бажання працювати далі, малювати ще краще.

А диплом за перемогу в конкурсі  «Родина – зірка єдина» у номінації «Справжній майстер» є прекрасним приводом для гордості нам, батькам, за нашу дитину.

З повагою, Дейнека Людмила


У спеціалізованій школі №207 цей рік оголошено Роком сім`ї.

Вже з 1 вересня учні разом з батьками беруть участь в різноманітних конкурсах, концертах, екскурсіях, змаганнях, ярмарках та інших цікавих справах.

Конкурс «Родина – зірка єдина» для учнів нашої школи став ще одним цікавим та захоплюючим випробуванням. Діти разом з батьками малювали цікаві сюжетні родинні малюнки, що змогли продемонструвати фантазію, креативність та вміння учнів та дорослих.

Педагогічний колектив, діти, батьки СШ №207 вдячні організаторам конкурсу за призи, подарунки та море позитивних емоцій – за подароване всім нам свято!

Заступник директора з виховної роботи Шевченко Т.М.