Портфоліо

«Родина – зірка єдина»

У 2014 році компанія «Акцент»м спільно із ТМ «Гамма» (вітчизняний виробник фарб, матеріалів для творчості) організувала та провела конкурс малюнків на тему «Родина – зірка єдина».

Майстер-класи із ментальної  арифметики від  Центру інтелектуального розвитку «Юнікід»

Вже протягом двох навчальних років (2015 – 206 н.р. та 2016 – 2017 н.р) компанія «Акцент» спільно з «Юнікід» проводить безкоштовно у школах ліцеях, гімназіях майстер-класи із ментальної арифметики.

Вручення подарунків на День Знань від ТМ "Ласунка"

Вже протягом трьох років поспіль ми вручаємо подарунки учням 1-4 класів від ТМ "Ласунка" на День Знань - 1 Вересня. Це брендовані бланки для запису розкладів уроків у вигляді плакатів А3 формату. Діти завжди із задоволенням їх приймають, а для ТМ "Ласунка" - це прояв корпоративної соціальної відповідальності.

Проект з ТМ "Гарна мама"

Спільно з компанією "Акцент" Інтернет-магазин дитячого одягу українських виробників Garnamama.com реалізував програму корпоративної соціальної відповідальності по 600 садкам Києва та всіх дитячих садочках Чернігова, Черкас, Тернополя, Одеси, Львова та Дніпра.
Це 1000 дитячих садків.
Суть програми полягала в даруванні дітям та їхнім батькам журналів про дитячу моду, розмальовок, а садочкам бланків для щоденного запису меню.

Подарунки від ТМ "Кіндінорм"

Період реалізації  вересень 2015 року.

Охоплення: 480 шкіл міста Києва

Цільова аудиторія: учні молодших класів та їх батьки.

Санбюлетені від ТМ Parasidose у школи та дитячі садки

Розміщення Санбюлетенів на тему профілактики педикульозу у вигляді плакатів А3 формату у школах та дитячих садках, а також врученя листівок з інформацією про боротьбу з педикульозом.

Проект корпоративної соціальної відповідальності від ТМ Pierrot

Дарування таблиць множення, українських та англійських алфавітів для оформлення усіх класів молодшої школи .